likvidácia ploštíc

likvidácia švábov

likvidácia mravcov

Spoločnosť Deratikon s.r.o. poskytuje profesionálne služby v oblasti deratizácie, dezinfekcie a dezinsekcie v priemyselnej a komunálnej sfére, ale aj v domácnostiach. Zabezpečujeme komplexné riešenia v problematike ochrany proti všetkým škodcom pomocou moderných prípravkov a bezpečných technológií s ohľadom na životné prostredie.

alebo vyplňte kontaktný formulár >>> tu <<< - a my vám zavoláme

Deratizácia, dezinfekcia a dezinsekcia

Spoľahlivo a diskrétne zlikvidujeme ploštice, šváby, mravce, myši, osy a všetky ostatné druhy škodcov.

 

Likvidácia ploštíc suchou parou.Najúčinnejšou metódou likvidácie ploštíc je použitie horúcej 200 °C pary v kombinácii s chemickým postrekom. Para je produkovaná špeciálnym prístrojom pri tlaku až do 9 barov.

Použitie pary má veľký účinok - likviduje zakuklené larvy ploštíc, pretože na zakuklené larvy chemické prostriedky pôsobia len minimálne. Para, ktorá prejde cez vajíčka, ich zahubí svojou teplotou, keďže vajíčka sa prakticky zničia „uvarením“, tým pádom sa zastaví ich vyliahnutie a následne ďalší rozvoj hmyzu.

Vyparujú sa miesta, kde ploštice kladú vajíčka alebo by sa mohli vyskytovať. Horúca para ničí po priamom zásahu i živé jedince ploštíc.

OBJAVILI SA U VÁS PLOŠTICE? Neváhajte a kontaktujte nás!

Diskrétnosť je u nás na 1. mieste!

 


 

likvidácia ploštíc

Šváby

Šváby sú schopné prenášať rôzne druhy nákaz bez zjavných príznakov. Ich nákazový potenciál môže človeku uškodiť, dôsledkom čoho sú ťažko liečiteľné ochorenia, prenos ochorení na potomkov, či prenos patogénov nezlučiteľných so životom.

V prípade, že bol spozorovaný výskyt švába v bytovom dome, je potrebné vykonať zásah vo všetkých bytoch bytového domu. Tento hmyz sa dokáže rýchlo pohybovať medzi jednotlivými bytmi a to hlavne rozvodmi. Takto sa zaručí maximálny efekt vykonanej dezinsekcie.

Zásah proti švábom sa odporúča po určitom čase zopakovať, čím sa docieli to, že sa zlikvidujú všetky vývinové štádia.

 


 

likvidácia švábov

Mravce

V našich domácnostiach sa vyskytuje niekoľko druhov mravcov a každý z nich má charakteristický spôsob správania a dorozumievania sa. Niektoré druhy mravcov majú aj viac kolónii a to z dôvodu udržiavania životných funkcií hniezda a potomkov ich druhu.

Jedinou cestou ako sa mravca čierneho, faraónskeho či červeného zbaviť sú chemické opatrenia - mravce zanesú prípravok aj do hniezda, čím vyhubia celú kolóniu aj s kráľovnou.

Následne je potom nutné preventívnu dezinsekciu zopakovať.

likvidácia mravcov

Naše služby > používame iba najmodernejšie prípravky a bezpečné technológie s ohľadom na životné prostredie.

 

myši

Deratizácia - Likvidujeme škodlivých hlodavcov ako potkany alebo myši.Deratizácia je komplex opatrení zameraných na ničenie zdraviu nebezpečných a hospodársky škodlivých hlodavcov za účelom ochrany ľudského zdravia a zabráneniu ekonomickým škodám, ktoré hlodavec spôsobuje. Premnoženie živočíšnych škodcov môže ohroziť verejné zdravie salmonelózami, leptospirózou, tularémiou, týfusom, cholerou, či morom. V súlade s biologickou aktivitou hlodavcov odporúčame vykonávať deratizačné zásahy minimálne dvakrát ročne v obdobiach: jar a jeseň. Jarná deratizácia je dôležitá práve preto, že potkany sú po zime vyhladované a v snahe nájsť si čo najviac potravy, sa snažia dostať čo najbližšie k zdrojom svojej obživy. Jesenná deratizácia je dôležitá preto, že pred zimou si potkany hľadajú teplejšie miesta a vhodné úkryty na prezimovanie, aby mohli v pokoji prežiť tvrdšie podmienky zimy.


 

hmyz

Dezinsekcia - Likvidujeme škodlivý, závažný a obťažujúci hmyz.Používame požerové nástrahy alebo bariérový postrek – čo znamená, že chemickým postrekom vytvoríme bariéru, po ktorej hmyz prejde a hynie. Prevažne sa jedná o hmyz žijúci v blízkosti človeka (šváb, rus, blcha, ploštica, mravec, mucha), ktorý má hygienický význam, prenáša choroby alebo spôsobuje škodu. Dezinsekcia sa vykonáva pomocou dotykových alebo systémových prípravkov. Ich použitie závisí od miesta výskytu škodcu. Používame len prípravky, ktoré sú legislatívne schválené, sú šetrné k ľuďom, s najnižším negatívnym vplyvom na životné prostredie pri zachovaní vysokej účinnosti.


 

bakterie

Dezinfekcia - Odstraňujeme choroboplodné a nežiadúce mikroorganizmy.Na dezinfekciu používame postrekové a chemické prípravky, ktoré je možné aplikovať aj za prevádzky v potravinárskych podnikoch, nemocniciach, domovoch sociálnych služieb, reštauráciách alebo školách, ale aj všade tam kde je proces dezinfekcie potrebný vzhľadom k zvýšenému pohybu ľudí, zvierat alebo zvýšenej pravdepodobnosti výskytu rôznych možných prenosných ochorení bakteriologického pôvodu. Pri dezinfekcii sa vychádza zo znalosti ciest a mechanizmu prenosu nákazy a možností ovplyvnenia účinnosti dezinfekcie faktormi vonkajšieho prostredia a odolnosti mikroorganizmov.

 

likvidácia potkanov

NAPÍŠTE NÁM - ZAVOLÁME VÁM


Meno:*
Telefón:*
E-mail:*
Mesto:*
Popíšte nám problém:
Opíšte znaky z obrázku:
Bratislavský kraj

bratislava@deratikon.sk

Trnavský kraj

trnava@deratikon.sk

Nitriansky kraj

nitra@deratikon.sk

Centrála spoločnosti:

 

Deratikon s.r.o.
Mederčská ul. 81
945 01 Komárno

IČO: 51160692
DIČ: 2120608875

Tel: +421 905 851 851
Email: info@deratikon.sk

X